Oferta

Dane kontaktowe

FUH VITO
inż. Tomasz Wijatkowski
ul. Przemysłowa 12
97-400 Bełchatów

tel: 44/ 712 00 60,
    603 375 267

e-mail: vito.serwis@interia.pl

GODZINY PRACY

Pn-Pt:  8:00 - 17:00
  Sob:  9:00 - 12:00

WYSZUKIWARKA


O FIRMIE

   

     Serwis samochodów powypadkowych VITO istnieje w branży motoryzacyjnej od 2000 roku. Od początku działalności (poprzedzonej wieloletnią  praktyką w autoryzowanych stacjach dealerskich) postawiliśmy na jak najwyższy poziom usług, co zobligowało nas do zainwestowania   w najlepszą kadrę i urządzenia stosowane w technologii napraw blacharsko-lakierniczych.

      Wszelkie naprawy wykonywane są zgodnie z zaleceniami producentów i importerów aut, dzięki czemu uzyskujemy parametry powłoki lakierniczej nie odbiegające od  oryginalnej. Nasza kadra jest stale szkolona w ośrodkach technicznych wiodącego na świecie niemieckiego producenta lakierów samochodowych SPIES HECKER, gdzie poznaje najnowsze technologie i materiały wykorzystywane przy naprawach karoserii. Samochody lakierujemy w profesjonalnej kabinie lakierniczo-suszarniczej, co pozwala uzyskać  zarówno najlepszy efekt wizualny jak i optymalną trwałość powłoki lakierniczej.

       Jako nieliczni w rejonie udzielamy dwunastomiesięcznej gwarancji  na każdą wykonana naprawę. Dla naszych klientów oferujemy bezpłatną pomoc przy wypełnianiu dokumentów po powstaniu szkody, bezpłatny parking i odwóz pod wskazany adres w przypadku pozostawienia auta w serwisie. Po naprawie warsztat zapewnia kompleksową kontrolę stanu technicznego na stacji kontroli pojazdów wraz z ewentualnym wykonaniem badania technicznego po kolizji w przypadku zatrzymania dowodu rejestracyjnego przez organ kontroli ruchu drogowego.

      Na osoby, które zlecają nam naprawę samochodu po kolizji z ubezpieczenia OC lub AC (naprawy bezgotówkowe) czekaja w naszej firmie auta zastępcze za użytkowanie których poszkodowany nie ponosi żadnych kosztów.

       Obecnie jesteśmy  SERWISEM PARTNERSKIM  wybranym przez takie firmy ubezpieczeniowe jak: PZU, WARTA, HDI, HESTIA, MTU, AXA, LINK4 oraz UNIQA który we własnym zakresie wykonuje oględziny auta, zdjęcia uszkodzeń, wycenę i kompleksową naprawę bez konieczności wzywania rzeczoznawcy, co średnio o połowę skraca czas likwidacji szkody. Spełnienie bardzo wysokich kryteriów wymaganych przez ubezpieczycieli potwierdzają certyfikaty przynależności. Do grupy tej należą nieliczne serwisy  wyselekcjonowane  spośród wielu firm z branży blacharsko-lakierniczej .

                              ZAUFAJ NAM! DOŁĄCZ DO TYSIĘCY ZADOWOLONYCH KLIENTÓW.

 

vito.jpg